Svečiuose pas kapelos „Punelė“ vadovą

Birželio 11 d. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus 1-4 klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje muzikos pamokoje „Instrumentų karalystė“. Mokiniai su muzikos mokytoja apsilankė Alytaus rajono savivaldybės kultūros centro Punios skyriuje, kur dirba garsios kapelos „Punelė“ vadovas Gintautas Šmitas. Salėje vaikai pirmiausia atkreipė dėmesį į išdėliotus instrumentus: „Vakare vyks repeticija“, - paaiškino vadovas.

Pirmoje pamokos dalyje, patogiai įsitaisę, mokiniai klausėsi muzikos instrumentų pristatymo. Kapelos vadovas ne tik įdomiai pristatinėjo kiekvieną instrumentą, bet ir pademonstravo, kaip reikia jais groti. Vaikai išgirdo klavišinių instrumentų: akordeono ir armonikos atliekamas melodijas, mušamųjų instrumentų - būgnų, marakasų, tamburino, medinių lazdelių ritmus. Susipažinę su instrumentais, pamokyti, kaip reikia jais groti, visi turėjo galimybę išbandyti vieną ar kitą instrumentą. Daugiausiai vaikų dėmesio susilaukė mušamasis instrumentas - būgnai. Tik pabandžius tapo aišku, kad ne taip paprasta, kaip iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, suderinti ritmišką kojų ir rankų darbą. Visiems pasirepetavus, pamoką kapelos vadovas Gintautas su mokiniais užbaigė bendru kūriniu.

Atsisveikindami mokiniai padėkojo už pamokoje patirtas geras emocijas ir palinkėjo kapelai daug gražių koncertų.

b_150_100_16777215_00___images_phocagallery_SveciuosePunele_2_1.jpg

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra