Sporto šventė 2021

Dvidaivos1Dvidaivos2

Birželio 14 d. Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus pradinukai susirinko į sporto šventę. Diena prasidėjo nuotaikinga, muzikine mankšta. Ji nuteikė visus aktyvioms sportinėms veikloms. O jų buvo daug ir įvairių: 20 m bėgimas, kamuolio stūmimas, šuolis iš vietos, teniso kamuoliuko metimas. Mokiniai aktyviai dalyvavo šiose varžybose, kurių metu išaiškėjo rungčių nugalėtojai. Bėgimo varžybose I vietą iškovojo 4 kl. mokinė Austėja Černiauskaitė, II vietą – 3 kl. mokinė Gabrielė Stelionytė, III vietą – 2 kl mokinys Kasparas Andriuškevičius. Šuolio į tolį rungtyje I – sias vietas savo amžiaus grupėje laimėjo 2 kl mokinė Vija Baranauskaitė ir 4 kl. mokinė Austėja Černiauskaitė. Kamuolį toliausiai nustūmė ir teniso kamuoliukas toliausiai skriejo I kl. mokinei Milenai Mickutei ir III kl. mokiniui Augustui Skripkiūnui.
Antroji sporto šventės dalis tęsėsi po pietų. Mokiniai aktyviai dalyvavo ,,Linksmosiose estafetėse“. Jie entuziastingai rungtyniavo atlikdami įvairias užduotis: šuoliavo maišuose, šaukštelyje nešė stalo teniso kamuoliuką, pilstė vandenį į savo komandos kibirėlius ir rideno kamuolį.
Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, o nugalėtojai I, II ir III laipsnio diplomais. Šventė pasibaigė draugiška ledų puota.