Puniškiai mini Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-ąsias metines

Siga1

Punios pagrindinėje mokykloje-daugiafunkciame centre kovo 9-ą dieną vyko rajono pagrindinių mokyklų bei mokyklų-daugiafunkcių centrų krepšinio varžybos „3x3“, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-osioms metinėms paminėti. Varžytis panoro Makniūnų pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro, Kumečių pagrindinės mokyklos bei dvi šeimininkų komandos: „Punios 1-oji“ ir „Punios 2-oji“.

Renginį pradėjo Punios seniūnijos seniūnas Gintautas Laukaitis,  pasveikino visus su gražia tautos švente ir palinkėjo sėkmės varžybose. Nuotaikingu šokiu žaidėjus pasveikino ir Punios mokyklos šokėjos. Teisėjavo mokinių varžyboms talkinantys AlmanatasDavidavičius ir Mantas Varaška, komentavo Ignas Asakavičius.

Aikštelėje virė įnirtinga kova. Sužaidę visas rungtynes nepralenkiami buvo šeimininkai. Pirmąją vietą užėmė „Punios 1-oji“ komanda, antrąją – Kumečių pagrindinės mokyklos komanda, o trečiąją vietą – „Punios 2-oji“ komanda. Varžybų nugalėtojai ir antros bei trečios vietos laimėtojai buvo apdovanoti taurėmis bei atminimo medaliais. Buvo apdovanotas ir jauniausias aktyviai žaidęs Makniūnų pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro žaidėjas Paulius.

Už finansinę paramą varžybų organizatoriai ir dalyviai dėkingi Alytaus rajono savivaldybei.Siga2

Punios mokyklos-daugiafunkcio centro informacija

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra