Krepšinio turnyras Simno gimnazijoje

Simnas1 Kovo 10 dieną į Simno gimnazijos sporto salę rinkosi Alytaus rajono krepšininkai. Čia vyko rajono bendrojo lavinimo mokyklų vaikinų krepšinio 3X3 varžybos, skirtos Kovo 11-ajai pažymėti. Dėl nugalėtojų vardo rungėsi šešios komandos.

Žaisdamos pogrupiuose komandos išsiaiškino, kurios toliau rungtyniaus dėl apdovanojimų. Staigmeną pateikė jauniausios turnyro komandos, kurios susitiko finale – Simno gimnazijos II-oji ir Punios mokyklos-daugiafunkcinio centro komanda – rezultatu 10:9 pergalę šventė puniškiai. Rungtynėse dėl trečios vietos Simno gimnazijos I-osios komandos vaikinai rezultatu 15:4 nugalėjo Daugų Vlado Mirono gimnazijos krepšininkus. Penktą ir šeštą vietą užėmė Miroslavo gimnazistai. Komandos ir žaidėjai buvo apdovanoti medaliais ir gražiomis taurėmis.

Komandų naudingiausiems žaidėjams buvo įteikti asmeniniai prizai, kuriuos gavo Mindaugas Šreiberis ir Deivydas Navakauskas iš Simno, Andrius Kizalas iš Daugų Vlado Mirono gimnazijos, Aidas Davidavičius iš Punios ir Dovydas Pocevičius iš Miroslavo.

Varžybų dalyviai ir organizatoriai už prizus dėkoja Alytaus rajono savivaldybės administracijai.

Juozas Bagdanavičius,

Simno gimnazijos kūno kultūros mokytojas