Koncertas, skirtas Motinos dienai !

simona

Gegužės 1-ą dieną 18 valandą  Punios mokyklos-daugiafunkcio centro salėje vyko Motinos dienai skirtas renginys ‚Augink mane, mama“.

Renginį pradėjo mokyklos mažiausieji. Skambėjo dainos, posmai, po du šokius šoko merginų šokių kolektyvas ir pradinių klasių mokiniai. Martynas Marcinavičius papasakojo dzūkiškai pasakojimą „Kaip melagis be tinklo ir be kriukelio lydeką pagavo“.  Programą paruošė mokytojos Rasa Birmanaitė, Sigita Ulonienė, Asta Šarkelienė, Daiva Bartkevičienė, sceną papuošė dailės mokytoja Daina Kundrotienė, o garsą ir šviesą reguliavo Gintautas Šmitas.

Po mokinių programos pirmą kartą scenoje pasirodė  Punios moterų linijinių šokių kolektyvas, vadovaujamas Deimantės Baranauskienės.

Programos pabaigoje visus pradžiugino Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorės Vitalijos Mockevičiūtės ir Valstybinio jaunimo teatro aktorės Neringos Varnelytės sukurtas spektaklis „Kas apsakys tas dzūkų linksmybes“. Joms talkino folkloro muzikantai Darius Mockevičius ir Paulius Kovalenko . Tai valandos laiko spektaklis, paremtas Dzūkijos krašto dainomis bei unikaliais pasakojamosios ir smulkiosios tautosakos kūriniais. Spektaklį mamoms ir visiems žiūrovams dovanojo VO „Punios ainiai“.

Punios mokyklos-daugiafunkcio centro informacija

Martynas