Rudens spalvų žaismas

Spalio 12 dieną Punios mokykloje-daugiafunkciame centre vyko netradicinio ugdymo diena „Rudens spalvų žaismas“. Ją organizavo dailės ir technologijų mokytojos D. Kundrotienė ir A. Stankevičienė.

Pirmiausia 10-os klasės mokinės A. Bučiūtė ir R. Morkūnaitė pristatė skaidres apie mokinių elgesio taisykles renginio metu. Po to dailės mokytoja D. Kundrotienė vedė paskaitą – diskusiją  „Kas yra menas“. Mokiniai peržiūrėjo paruoštas skaidres ir atsakė į klausimus bei susipažino su nauja dailės kryptimi – žemės menu. Vėliau, pasiskirstę į tris grupes, kūrė eskizus būsimam darbui iš gamtinių medžiagų.

Šiek tiek atšilus orui visi išgužėjo į lauką ieškoti vietos būsimam darbui. Radę tinkamas erdves energingai ėmėsi įgyvendinti savo idėjas. Vykstančius darbus mokytojai I. Kaškonienė ir V. Bučius užfiksavo nuotraukose.

Dieną baigėm linksmais ir judriais žaidimais, kuriuos vedė 9-os kl. mokinys A. Davidavičius. Pasigrožėję savo darbais nusprendėme juos palikti visai savaitei, kad puniškiai, eidami pro mokyklą, galėtų pasidžiaugti mokinių išradingumu ir pasigrožėti rudens spalvų žaismu.

Punios mokyklos-daugiafunkcio centro informacija

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra