Rytas prasidėjo paslaptingai

Punios pagrindinio ugdymo skyriaus pradinukams gruodžio 11 - oji prasidėjo paslaptingai... Jau iš pat ryto visus nustebino ir pradžiugino gamta: žemė apsiklojo balta sniego skraiste. Pasipuošė ir vaikai. Į mokyklą jie susirinko pasidabinę raudonomis nykštukų kepuraitėmis.
Mokyklos foje po eglute vaikai rado Kalėdų senelio paliktą laišką, kuriame jis pasveikino visus su artėjančiom šventėm, padėkojo už gerus darbus ir pranešė, kad jo pagalbininkai – nykštukai, voveraitė, kėkštas ir kiškis - paliko jiems daug laiškų su užduotimis. Bet tuos laiškus pagal nuorodas dar reikėjo patiems surasti.... Visi entuziastingai ieškojo kiekvieno paslėpto Kalėdų senelio laiško, radę skaitė ir atliko įvairias užduotis. Žaisdami žaidimą ,,Taip ir Ne“ spėliojo, kokie daiktai pasislėpę Kalėdinėse kojinėse, užrištomis akimis piešė Senius besmegenius, dalyvavo viktorinoje ,,Kūčių ir Kalėdų tradicijos ir papročiai“, puošė eglutę pačių pagamintais žaisliukais, ant pušelės, augančios mokyklos kieme, kabino lapelius su užrašytais norais, gamino atvirukus ir sveikino savo draugus. Kai buvo atliktos visos užduotys, po eglute paslaptingai atsirado Kalėdų senelio dovanos. Emocijos ir gera nuotaika liejosi per kraštus!
Pasilinksminę mokykloje vaikai aplankė miestelio Kalėdinę eglę, pasėdėjo Kalėdų senelio rogėse, šoko aplink Senį besmegenį ir degino bengališkas ugneles.
Nors pats Kalėdų senelis šiemet ir neaplankė, teigiamos emocijos dar ilgai šildys vaikų širdeles. Ir dar ilgai visus džiugins Kalėdų paslaptis...

Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus informacija3 12