Iki pasimatymo, mokykla!

„Mokykla – tautos čiulbantis medis“
(V. Mizeras)
2020-2021 mokslo metai Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkciame skyriuje, kaip ir kitose Lietuvos ugdymo įstaigose, buvo neįprasti. Mokykloje trūko klegesio, įprasto šurmulio, juoko, nes didesnę mokslo metų dalį mokėmės nuotoliniu būdu. Neįprasti jie buvo ir dėl savo trukmės – tiek vyresnieji, tiek pradinių klasių mokiniai mokėsi savaite ilgiau nei pernai. Vis tik mokslo metus baigėme džiaugsmingai – grįžome visi į klases, mokėmės, ilsėjomės ir pramogavome kartu.
Birželio 16 d. jungtinės grupės auklėtiniai ir pradinių klasių mokiniai atsisveikino su draugais ir mokytojais iki kitų mokslo metų. Mokyklos direktorius Valdas Valvonis įteikė padėkas už gerą mokymąsi, aktyvią popamokinę veiklą, dalyvavimą konkursuose, varžybose, o ketvirtokams dar ir pradinio išsilavinimo pažymėjimus. Jungtinės grupės auklėtiniai nudžiugino tėvelius gražia koncertine programa, pakvietė pabūti jaukiose atnaujintose grupės patalpose. Pradinių klasių mokiniai mokslo metus baigė iškyloje prie Nemuno.
Birželio 18 d. vyko 5-10 klasės mokinių šventė „Startas į mokslo metų pabaigą“. Ši šventė paskutinė mūsų dešimtokams, nes rugsėjis juos kvies jau į kitas mokymosi įstaigas. Sėkmės jiems linkėjo mokyklos direktorius Valdas Valvonis, pirmoji mokytoja Daiva Bartkevičienė bei pirmoji ir dabartinė klasės auklėtoja. Šventė buvo linksma, sportiška, nes tiek mokytojams, tiek mokiniams buvo paruoštos 5 nuotaikingos užduotys, kurias atlikę galėjome užbaigti mokslo metus.
Atsisveikinome tik vasarai. Lauksime visų sugrįžtančių Rugsėjo 1-ąją į mūsų mažą, bet jaukią ir draugišką mokyklą.
Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus informacija

Mmpšve1Mmps2