Tolerancijos diena

Tolerancijos diena Punios mokykloje-daugiafunkciame centre

Punios mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenė prisijungė prie Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų iniciatyvos kurti Tolerancijos gėlę. Ši iniciatyva skirta Tarptautinės Tolerancijos dienos paminėjimui. Visą savaitę mokiniai gamino gėles, klasių valandėlėse ir pamokose vyko diskusijos ir pokalbiai apie toleranciją, o lapkričio 15 dieną organizavome sukurtų gėlių parodą. Susirinkusiems mokiniams mokyklos direktorė Laimutė Žūsinienė pasakojo apie tolerancijos svarbą žmonijai, nes dėl jos stokos kyla smurtas, konfliktai ir netgi karai. Mokiniai išsakė, kam padovanotų savo tolerancijos gėles: vieni jas dovanotų tėvams, mokytojams, draugams, kiti vienišiems seneliams, skriaudžiamiems vaikams, neįgaliesiems. Direktorė visiems palinkėjo pakantumo vieni kitiems ir kad gėlė taptų simboliu, jungiančiu skirtingus žmones.

Akimirkas rasite čia

Punios mokyklos-daugiafunkcio centro informacija