Muzikinis spektaklis „ Pasiklydę pasakos“

DSCF6224

DSC 0612   Gruodžio 20-ąją Punios mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai ir mokytojai sukvietė visus į muzikinį spektaklį „ Pasiklydę pasakos“.

Jau penktus metus iš eilės prieš Kalėdas mokiniai puniškiams dovanoja nuotaikingą pasaką. Žiūrovus jau džiugino „ Sniego karalienė“, „ Jūratė ir Kastytis“, „Lydekai paliepus“ ir „ Batuotas katinas“. Šiais metais pabandėme supinti pasakų pynę – spektaklį kūrėme keturių pasakų motyvais. Sumanėme, kad dėl visko kaltos taps raganos, kurios besilinksmindamos miške surado pasakų knygą ir išbarstė jos lapus. Bet kaip sumetusios lapus į vidų sumaišė visas pasakas, na tuomet ir prasidėjo netikėti susitikimai... Raudonkepuraitė, eidama pas senelę, sutinka dvylika brolių, juodvarniais skraidančių. Vilkas, norintis suryti Raudonkepuraitę ir jos senelę, niekaip jų neranda, o susitinka dar vieną vilką, kuris, pasirodo, ieško septynių ožiukų. Na o ožiukai jau ne tie nedrąsūs bailiukai, o tikri maži padaužos, besiruošiantys pamokyti vilką. Seselė Elenytė, ieškodama savo brolelių, sutinka Raudonkepuraitę, o pas senelę ateina vilkas, visai neketinantis jos suėsti, nes jam rūpi tik ožkiena. Tikra painiava. Medžiotojai supyksta, kad prieš šventes turi bastytis po mišką, meta savo ginklus ir nutraukia medžioklę, o raganos, bandydamos sušvelninti padėtį, pasiūlo visiems susitaikyti. Taip visų pasakų veikėjai susitinka, susitaiko ir nusprendžia švęsti Kalėdas.

Spektaklyje vaidina visi norintys mokiniai nuo paruošiamosios iki dešimtos klasės. Džiaugiamės, kad šiais metais jame vaidinti panoro net 68 mokiniai. Kasmet spektakliui pastatyti suburiama vis didesnė komanda - scenarijaus autorės Alma Davidavičienė ir Gintarė Rakauskienė, šokti mokė Jolita Šmigelskaitė ir Sigita Uloninė, dekoracijas gamino ir piešė Virginijus Bučius ir Eglė Liškevičienė, atskiras scenas rengė Asta Šarkelienė ir Daiva Bartkevičienė. Kostiumus aktoriams siuvo ir mokytojai, ir tėveliai. Darbų pakako visiems. Rezultatas nenuvylė – po spektaklio visi džiaugėsi gražiu reginiu, dalinosi įspūdžiais. Visus užplūdo šventinė

Spektaklio akimirkas rasite ČIA

Punios mokyklos-daugiafunkcio centro informacija