Verslumo diena

Dešimtokai pristatė linksmiausią ir patraukliausią idėją „Lengvesnis gyvenimas“ siūlydami už 9,90 Lt nusipirkti laisvą pamoką. Kad nebūtų piktnaudžiaujama, tokią pamoką galima pirkti tik kartą per mėnesį, o surinkti pinigai būtų dedami į mokyklos fondą ir panaudojami ekskursijoms. Paklausus, ar atsirastų norinčių, vienas mokinys panoro įsigyti mėnesio abonementą. Devintos klasės merginos nusprendė pertraukų metu atidaryti grožio saloną „Devintoji“, kuriame už patrauklią kainą atliktų makiažą, lakuotų nagus bei pieštų tatuiruotes. Aštuntokės sumanė atidaryti kirpyklą, kurioje darytų šukuosenas. Merginos pademonstravo, kokiomis šukuosenomis galėtų papuošti kitų klasių mergaites. Septintokai savo verslo idėjai pristatyti parengė skaidres. Jie sumanė mokykloje pertraukų metu organizuoti sporto klubo veiklą. Ragino visus sportuoti, nes sportas – sveikata. Šeštos klasės mergaitės ir berniukai pristatė net dvi idėjas. Mergaitės galėtų pamokyti rišti laimės apyrankes, o berniukai gamintų saldumynus ir jais vaišintų. Penktokų verslas – „ Akrobatinis skraidymas“. Jie per pirmąją pertrauką norinčius kviestų pasigaminti lėktuvėlį arba aprūpintų jau pagamintu ir surengtų lėktuvėlių laidymo varžybas. Išradingai savo idėją pristatė ketvirtokai. Jų idėja – firma „Tebūnie švara“. Mokiniai, apsirengę kaip tikra valymo darbų komanda, pademonstravo, kokias paslaugas galėtų suteikti. Net ir kontaktus pateikė. Trečiokai pertraukų metu visus vaišintų vaistažolių arbata, tad savo firmą pavadintų „ Vaistukas“. Antrokai vaišino saldumynais, pirmokai – blynais, kuriuos kepė kartu su mokytoja. Net ir mažiausi paruošiamosios klasės mokiniai prigamino darbelių – gėlyčių, atviručių. Jie taip pat per pertraukas žadėjo prekiauti savo gaminiais. Paslaugų kainos buvo visiems priimtinos, tad daugelis norėtų, kad šios idėjos ir būtų įgyvendinamos.

Po tokio idėjų pristatymo prasidėjo didysis šurmulys – Kaziuko mugė. Ir ko tik neprigamino patys prekiautojai ar jų tėveliai: saldumynų, dekoruotų velykinių margučių, įvairių gėlyčių, papuošalų ir kitų rankdarbių. Pirko ir tėveliai, ir mokytojai, ir patys mokiniai. Visiems buvo linksma ir įdomu.

b_150_100_16777215_00___images_straipsniu_foto_P1010244.JPG b_150_100_16777215_00___images_straipsniu_foto_P1010235.JPG