Krepšinio turnyras Punioje

„Nė patys jau nepamename, lyg dvyliktą kartą organizuojame turnyrą Vasario 16-ajai paminėti“, – pakalbintas prasitarė vienas iš aktyviausių turnyro organizatorių, krepšinio Punioje aistruolių Virginijus Bučius. Tai pirmieji metai, kai turnyre nedalyvauja garbių puniškių komanda „Seneliai“, kurioje vienuolika metų žaidė ir pats V. Bučius. Džiugu, kad atsirado gausi jaunosios kartos pamaina, mėgstanti žaisti krepšinį. Mokyklos-daugiafunkcio centro salėje savaitgalius leidžia ne tik Punioje gyvenantys, bet ir į namus parvykstantys studentai bei tėvus aplankyti sugrįžtantys gyvenantys kituose miestuose puniškiai.

Taigi, turnyre startavo net 15 komandų iš įvairių Lietuvos vietų: Klaipėdos, Alytaus, Vilniaus, Užuguosčio, Stakliškių, Butrimonių, Igliaukos, Krokialaukio, Ūdrijos, Vaisodžių, Punios. „Visus labai nudžiugino toks dalyvių aktyvumas. Juk mūsų salė nestandartinė, todėl tikrai nesitikėjome tokios dalyvių gausos “, – kalbėjo turnyro organizatoriai. Nors kai kurioms komandoms teko žaisti tik vienerias varžybas (pirmajame etape pralošusieji nepateko į antrąjį etapą), tačiau niekas nepriekaištavo dėl tokios tvarkos ir varžybos vyko sklandžiai bei korektiškai. Antrajame etape varžėsi aštuonios komandos, o likusios keturios varžėsi dėl turnyro taurės bei medalių. Varžybas komentavo puniškis Gintautas Šmitas, tad žiūrėti jas buvo ir įdomu, ir linksma.

Pirmąją vietą rezultatu 32:25 laimėjo, taurę iškovojo bei medaliais apdovanota buvo komanda iš Klaipėdos „Vakarų vėjas“. Antrąją ir trečiąją vietas užėmė bei medaliais apdovanotos buvo puniškių komandos „Žebenkštys“ ir „4 Fun“. Komandos, kurioms šį kartą nepavyko laimėti, nenusiminė, tik nusprendė dar geriau pasiruošti ir prizines vietas iškovoti 13-ajame Punios krepšinio 3x3 turnyre.

„Ir kaip galima negerbti mūsų jaunimo, kuris dovanojo mums visiems tiek daug gražių ir įspūdingų akimirkų. Geras šiltas jausmas užlieja širdį. Norisi pasakyti ačiū visiems dalyviams ir žiūrovams, nes tik jūsų dėka ši graži krepšinio šventė tapo tradicija ir gyvuoja jau dvylika metų“, - po renginio džiaugėsi jo mecenatė D. Žilionienė.

b_150_100_16777215_00___images_straipsniu_foto_Nugaletoju_komanda_Vakaru_vejas_is_Klaipedos.JPGb_150_100_16777215_00___images_straipsniu_foto_Apsilimas_pries_varzybas.JPG