Motinos diena ""Tu šviesi kaip saulė""

b_150_100_16777215_00___images_straipsniu_foto_mdddd.jpg

„Mielosios mamos, norime Jums saulę padovanoti nuo dangaus, žvaigždes suberti į saują, paimti Jūsų rūpesčius ir stiprinti sveikatą“,- tokiais žodžiais Punios mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai kvietė savo mamas į Joms skirtą koncertą „Tu šviesi kaip saulė“. Koncertas vyko gegužės antrą dieną 18-ą valandą Punios kultūros namų salėje.Renginį pradėjo direktorė Laimutė Žūsinienė. Pasveikinusi visas mamas su artėjančia Motinos diena sveikinimo žodį tarti pakvietė į renginį atvykusį Alytaus rajono savivaldybės tarybos sekretorių Simą Salicką. Koncerto metu skambėjo dainos, posmai, skirti pačiam brangiausiam žmogui – Mamai. Niekada mamos turbūt negirdėjo tiek daug Joms skirtų gražių žodžių. Ir ne dėl to, kad Jos nebūtų mylimos, tiesiog daugelis iš mūsų nėra įpratęs sakyti to, kas ir taip akivaizdu. Mokiniai ne tik deklamavo, dainavo, bet grojo bei šoko. Mamytės buvo sujaudintos ir laimingos.

Koncertas niekam neprailgo, nors truko pusantros valandos. Mokinių programą rengė Gintarė Rakauskienė, Sigita Ulonienė, Asta Šarkelienė, Beata Romualda Kašėtienė, Gintautas Šmitas.

Visas darbas ir mokinių pastangos buvo įvertintos – žiūrovai šypsojosi ir negailėjo plojimų. Šis renginys  – nuoširdi ir prasminga mokinių dovana mamoms – toms, kurios atvyko į koncertą, toms, kurios liko namuose ir toms, kurios stebi savo atžalas iš aukštybių ir džiaugiasi matydamos, kokie gražūs jų vaikai.

O mamos – jos visad šviesios kaip saulės, geros, rūpestingos, globojančios ir mylinčios savo vaikus, nesvarbu, kur Jos bebūtų.

b_150_100_16777215_00___images_straipsniu_foto_mamai.jpg

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra